Aksiyon kamera pazarının yıldızı SJCAM şimdi SJCAM TR olarak Türkiye’de.

SJCAM pazara sunduğu ürünlerin sadece yüksek kalite ve teknoloji ile donatılmış olmasıyla yetinmeyen aynı zamanda kullanıcı ihtiyaçlarını da gözlemleyerek fonksiyonelliği ön planda tutan ve ürünlerini sürekli geliştiren köklü bir marka.

SJCAM-TR Kimdir?

SJCAM ailesi olarak içimizdeki hareket ve değişim enerjisini ürünlerimize yansıtmak misyonu ile yola çıktık. Farklı ihtiyaçlara göre sunulan ürün çeşitliliği sayesinde en kaliteli aksiyon kameralarını herkesin ulaşabileceği bir deneyim haline getirdik.

Hedefimiz, ister profesyonel ister amatör olsun tüm kullanıcılarımıza aynı gelişmiş teknolojiyi sunmak. Büyük maceralardan, günlük yaşamın en küçük ayrıntılarına kadar hareketin olduğu her yerde SJCAM ailesi olarak yanınızdayız.

Farklı ihtiyaçları gözlemleyerek her birine cevap verirken, görüntü kalitesi ile beraber aksiyon kamerası tecrübenizi zirveye çıkaran ürünlerimiz, kullanım kolaylığı ile de hiç bir anı kaçırmamanızı sağlar.

İster su altında olun, isterseniz bir dağın zirvesinde, kameranızı ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilmenizi sağlayan geniş aksesuar desteği de SJCAM serilerinde. 18 yıllık tecrübesi ve geniş satış ağı sayesinde, SJCAM TR her türlü aksesuar, yedek parça ve teknik destek ihtiyaçlarınız için de yanıbaşınızda.

Aksiyon kameraları hakkında bildiğiniz her şeyi unutturacak, pazarın gerçek yıldızı ürün ailelerimizi hemen keşfetmeye başlayın.

SJCAM AİLESİ

SJ4000 Series: (SJ4000 Basic, SJ4000 WiFi)

SJ5000 Series: (SJ5000 Basic, SJ5000 WiFi, SJ5000x Elite)

M10 Series: (M10 Basic, M10 WiFi, M10+ Plus)

SJ360° Panoramik Kamera

SJ6 Legend Çift Ekran Aksiyon Kamerası

SJ7 Star Native 4K Aksiyon Kamera