Canlı Destek
Haftaiçi 09:00 – 18:00, hafasonu 09:00 15:00 saatleri arasında tüm soru ve görüşleriniz için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ile İletişim
Haftaiçi 09:00 – 18:00, Cumartesi 09:00 15:00 saatleri arasında tüm soru ve görüşleriniz için 0212 514 36 66 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

E-Posta ile İletişim
7/24 info@sjcamtr.com adresine soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz. 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır

Whatsapp ile İletişim
7/24  soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz. 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır

Sıkça Sorulan Sorular

Kesinlikle şarj adaptörü ile şarj edilemez. Kutu içeriğinde şarj adaptörü mevcut değildir. Usb şarj kablosu ile usb soketleri bulunan elektronik ürünler aracılığı ile şarj edin.

4K, 2K ve 60fps üstü Çekim Modlarında sorunsuz bir şekilde kayıt yapabilmeniz için Micro-Sd Kartın Okuma ve yazma hızları minimum 300 mb/sn ve en azından 10. Sınıf SDHC sürümleri önerilir. Aşağıdaki mikro SD hafıza kartları, tüm SJCAM cihazlarıyla test edilmiş ve iyi performans göstermiştir:

 • Lexar 1000X UHS U3 Serisi 32GB – 64GB – 128GB

 

1080P 30 fps ve diğer çekim modlerında 32GB, 64GB ve 128GB orijinal, iyi bilinen kaliteli markalar, Yüksek okuma ve yazma hızları minimum 95mb/sn ve en azından 10. Sınıf SDHC sürümleri önerilir. Aşağıdaki mikro SD hafıza kartları, tüm SJCAM cihazlarıyla test edilmiş ve iyi performans göstermiştir:

  • Sandisk Extreme C10 U3 Serisi 32GB – 64GB – 128GB
  • Lexar EVO C10 32GB – 64GB – 128GB
  • Transcend Premium 300 C10 32GB – 64GB – 128GB
  • Sandisk C4 32GB
  • Sandisk C6 16GB
  • Kingston 16GB
  • Transcend C10 16GB

Yazılımınızı nasıl güncelleyeceğinizi öğrenmek için buraya tıklayın. Yapmanız gereken adımları dikkatlice uygulamanız halinde başarılı bir şekilde güncellemiş olursunuz.

SJCAM Kimlik Doğrulama Sayfasına ulaşmak için lütfen burayı tıklayın ve sonra kameranızın orijinal veya sahte olup olmadığını kontrol etmek için Hologram Güvenlik kodunuzu girin. İsteğe bağlı olarak, fotoğraf makineniz WiFi modellerinden biri ise, Smartphone APP’sini (iOS veya Android) indirip Uygulamaya bağlanmaya çalışarak orijinallik durumunu doğrulayabilirsiniz. Telefonunuz herhangi bir sorun olmadan bağlanırsa, fotoğraf makineniz büyük olasılıkla orijinal bir SJCAM ürünüdür.

SJCAM kameralar, Android veya IOS sistemleri olan bir cep telefonuna veya WIFI yoluyla bir Panel bilgisayarına bağlanabilir, çalışma adımları aşağıdaki gibidir:

 1. SJCAMZONE veya SJ5000 PLUS yazılımını bir cep telefonuna veya bir panel bilgisayarınıza yükleyin (android sistemi için Google Play’de arama yapabilir veya indirebilirsiniz (veya IOS sistemi için APP Mağazasını indirebilirsiniz.) (Veya indirmek için burada bir bağlantı bulabilirsiniz)
 2. Açıldıktan sonra, fotoğraf makinesinde WIFI tuşuna basın, ekranda WIFI simgesi görüntülenir, SJCAM WIFI görünür.
 3. Bir cep telefonunda veya bir panel bilgisayarında WIFI’yi etkinleştirin ve SJCAM kamerasının modeline göre WIFI hesabında arama yapın. Daha sonra cihazınıza bağlayın ilk parola ekranda “12345678” görüntülenecektir.
 4. WIFI bağlı olduğunda, ekranda WIFI Bağlantısı Hazır mesajı görüntülenir.
 5. Son olarak sağ APP’yi bir cep telefonunda veya bir panel bilgisayarında açın; fotoğraf makinesi tarafından kaydedilen görüntüler bir cep telefonunda veya bir panel bilgisayarında gerçek zamanlı olarak görüntülenecektir. Uygulamayı yazılımla ilgili simgeler vasıtasıyla çalıştırabilir veya kameranın işlev parametrelerini ayarlayabilirsiniz.

Lütfen aşağıdaki adımları izleyerek bir kontrol yapın :

 1. Lütfen fotoğraf makinenizin orijinal SJCAM EYLEM KAMERASI olduğundan emin olun ve ayrıca en yeni APP’yi belirtilen kanalda indirin.
 2. Bazen SJCAM yeni bir APP’yi güncellediğinde (IOS veya Android işletim sistemi yeni bir sürümü yayınladığında), yalnızca geçici bir bağlantı kesilmesi görülür. Güncelleme tamamlandıktan sonra, yeni APP kullanıma hazır olacaktır.
 3. Yukarıdaki durum olduğunda, kesinlikle SJCAM, APP’yi normale döndürmek için acil önlem alacaktır.

Pil kullanım süresi HD mod kullanılırsa 80-90 dakikadır. 4K, 2K ve Wifi kullanıldığında yarı yarıya azalır. Bunun nedeni fazladan güç kullanımından kaynaklanmaktadır.

Temel olarak kamera kayıt yaparken sabitlenmelidir. Kamerayı dengeli olmayan,sarsıntılı,titrelimli bir konuma getirirseniz videonun sonucu tatmin edici olmayabilir.

Son kullanıcıların fotoğraf makinenisini mümkün olduğunca sıkı ve tutarlı bir şekilde yüzeye sabitlemelerini öneririz bu titreşimi önemli ölçüde azaltacaktır.

Ayrıca montaj için en uygun seçenek hangisi olduğunu bilmek için info@sjcamtr.com adresine başvurun.

Lütfen “time lapse” işlevini etkinleştirip etkinleştirmediğiniz kontrol edin. Evet ise lütfen lütfen özelliği kapatın. Bundan sonra ki süreçte video kaydı tek bir dosyada olacaktır.

Kameralarımız için aşağıdaki modeller web kamerasının işlevini desteklemektedir:

SJ4000, SJ4000WIF, SJ4000+WIFI, M10, M10WIFI, M10+WIFI, SJ5000, SJ5000 WIFI, 5000+ model için WEBCAM işlevi halen geliştirme aşamasındadır ve yeni yazılım ile birlikte eklenecektir.

Not :

Windows XP kullanıcıları fotoğraf makinesini USB kablosuyla bağlamalı, sonra kamerayı açmalı ve WEB CAM MODU’yu seçmelidir. Fotoğraf makinesindeki görüntü otomatik olarak ekranınızda görünmelidir.Win7 veya Mac OS X kullanıcıları için, WEB CAM işlevini etkinleştirmek için güvenli bir şekilde kanıtlanmış bir eklenti indirme seçeneğini seçmeniz ve yüklemeniz gerekir.

Çoğu durumda donma sorunu, bellek kartının kalitesi, yazılım sürümü veya cihazın kendisiyle bağlantılıdır. Kullanıcılarımıza SD Kartınızı kameranızda veya PC’nizi kullanarak biçimlendirerek en iyi çalışma koşullarına sahip orijinal markalı bir kart olduğundan emin olunmasını öneriyoruz. Aşağı, kırılgan veya düşük hızlı bir kart kameranın donmasına neden olabilir.

SJCAM, son kullanıcılarımızın güvenilir bir satıcıdan güvenilir bir bellek kartı satın almalarını önerir. Lütfen bu SSS bölümündeki önerilen markalarımıza bakın. Ayrıca yedekleme için ekstra bir hafıza kartı aldığınızdan emin olun.

Donma konusunda başka bir sorununuz varsa teknik servis temsilcimizle (info@sjcamtr.com) iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Shopping cart